Supirkėjams:
Pardavėjams:
Pasiūlyti auto Prisijungti

Kaip greičiau parduoti savo automobilį ?

The Naughty Foodie & The Truth About Selling A House Part III

Bene kekvienas pardavėjas nori parduoti kuo greičiau ir kuo brangiau. Jeigu nusibrėšite realistiškus tikslus – tai „misija ĮMANOMA“ :-)

Kaip parduoti skelbimų protaluose?

 

1. Skirkite laiko. Automobilio pardavimui įdėkite  laiko ir pastangų. Skirkite tiek pat dėmesio kaip darbui ar kitai svarbiai veiklai. Atminkite – kuo mažiau stengsitės, tuo mažesnis Jūsų šansai.

2. Rinkos tyrimas. Tinkama kaina nėra ta, už kurią Jūs norėtumėte parduoti automobilį. Tai pinigų suma, kurią, vidutinio pirkėjo manymu, verta mokėti. Būkite objektyvūs. Per aukšta ir nereali kaina tiesiog atstums pirkėjus.

3. Sukurkite įtikinamą aprašymą. Vos ne kiekvienas automobilis yra su elektra valdomais langais ar centriniu užraktu, todėl tokia įprasta įranga niekada neturėtų dominuoti aprašyme. Geriau pagalvokite apie išskirtinius dalykus, kurie ir Jus pritraukė prie šio automobilio.

Jei tai kabrioletas, pasidžiaukite, kaip gerai veikia stogo nuleidimo mechanizmas, kaip smagu važinėti saulėtą šeštadienio popietę. Jei tai mikroautobusas, pabrėžkite patogumą bei erdvumą. Aprašykite, kaip lengvai sutalpinote stalo teniso stalą, kiek salone yra dėtuvių bei puodelių laikiklių. Suteikite automobiliui individualumo. Ką jis reiškė jums? Dažnai pirkimas būna emocionalus – pasinaudokite tuo.

4. Parašykite antraštę su keliais raktiniais žodžiais. Skelbimų puslapyje svarbiausia išskirti savo skelbimą iš tūkstančių kitų. Vartokite tokias ir panašias frazes: labai ekonomiškas, maža rida, gera audio aparatūra.

5. Nuotraukos, daug nuotraukų! Daugėja atvejų, kai automobiliai perkami net jų gyvai neapžiūrėjus, taigi kokybiškos nuotraukos jums padės lengviau parduoti prekę.

FS 5062 a 1932 Bedford VYC delivery van

Fotografijose automobilio išorė ir vidus turi būti švarūs. Nuvažiuokite į gražią, gerai apšviestą vietą. Pastatykite ratuotį taip, kad saulė būtų už jūsų, o perstatyti galite vien dėl geresnio kadro.

Būkite atviri, nesistenkite slėpti smulkių kėbulo defektų ir, žinoma, neredaguokite nuotraukų. Kėbulas neprivalo atrodyti lyg ką tik iš gamyklos. Parodykite natūralų paveikslą.

6. Atsiliepkite. Visada atsiliepkite į telefono skambučius. Potencialūs pirkėjai peržiūri šimtus kitų skelbimų. Jei jie ieško automobilio skubiai, neatsiliepdamijūs galite prarasti šansą. Atsiminkite, kad pardavimas yra jūsų darbas, todėl atlikite jį gerai.

 

P.S.

Jeigu norite išties GREITAI parduoti savo mašiniuką (negalite laukti keletą savaičių  ar mėnesį) – pasiūlykite visiems auto supirkėjams el. paštu čia – pradinių pasiūlymų sulauksite žaibiškai (0,5 – 3val.) bėgyje.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pasiūlyk automobilį VISIEMS supirkėjams

          Nori parduoti GREITAI ir už GERĄ kainą?