Pardavėjams:
Prisijungti

Transperka. Perkame brangiausiai

+370 635 44228, +370 62167670
Veiverių 148., Kaunas
Aptarnaujama(-os) apskritis(-ys): Visa Lietuva; Vilniaus; Kauno; Klaipėdos; Šiaulių; Panevėžio; Marijampolės; Alytaus; Telšių; Utenos; Tauragės;
Kategorijos
Automobilių supirkimas
Autolaužynas
Dėvėtų automobilių dalys
Dėvėtų automobilių pardavimas
Darbo laikas
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis
0:00
-
23:00
0:00
-
23:00
0:00
-
23:00
0:00
-
23:00
0:00
-
23:00
0:00
-
23:00
0:00
-
23:00


MŪSŲ PASLAUGOS:

 

 1. Automobilių ir kitų transporto priemonių supirkimas superkame pilnos komplektacijos transporto priemones. Jei norite parduoti automobilio dalį (detalę), galėsime pasiūlyti už ją metalo kainą.
 2. Automobilių detalių pardavimas galime pasiūlyti įsigyti naudotų autodalių gera kaina. Mūsų klientams, parduodantiems automobilį, suteikiame nuolaidas.
 3. Naudotų (dėvėtų) padangų pardavimas suteikiame nuolaidas klientams, parduodantiems automobilį.

 

KOKIAME REGIONE DIRBAME?:

 

Vykstame pas klientus Kauno regione ir 100 km atstumu nuo Kauno miesto: Alytus, Jonava, Jurbarkas, Kėdainiai, Lazdijai, Marijampolė, Raseiniai, Šakiai, Ukmergė, Vilnius, Birštonas, Elektrėnai, Kaišiadorys, Kalvarija, Kazlų rūda, Prienai, Širvintos, Trakai, Vilkaviškis ir kt.

 

 

KODĖL VERTA RINKTIS MŪSŲ  PASLAUGAS?:

 

 • Superkame 20 metų ir senesnius automobilius (tiek benzininius, tiek dyzelinius) geromis kainomis, ypač vertiname Volkswagen ir Audi markių automobilius. Pavyzdžiui, už 1992 m. Audi 80 automobilį, priklausomai nuo jo būklės, šiuo metu galėtume pasiūlyti apie 300-400 eur.
 • Superkame apynaujus, prestižinius automobilius, kurių vertė iki 10 tūkst. eurų (pavyzdžiui, už 2006 m. BMW 7 serijos automobilį, priklausomai nuo jo būklės, šiuo metu galėtume pasiūlyti apie 5000-9000 eur).
 • Superkame angliško tipo automobilius su vairu dešinėje pusėje (pavyzdžiui, už 2005 m. Peugeot 307 dešniavairį, benzinu važiuojantį automobilį pasiūlytume apie 750 eur).
 • Galime nupirkti iš Jūsų retos, nepopuliarios Lietuvoje markės automobilį (pavyzdžiui, Dodge, Jaguar, SsangYong, Acura ir kt.).
 • Turime savo automobilių laužyną, dėl to mielai superkame automobilius, tinkančius tik metalo laužui (nevažiuojančius, sudegusius, neturinčius variklio ir pan.). Galime pasiūlyti automobilio pardavėjui kainą už automobilio metalą, taip pat už kiekvieną likusią nepažeistą automobilio detalę.
 • Superkame automobilius po avarijų: japoniškus, prancūziškus ir vokiškus automobilius (Toyota, Nissan, Mazda, Honda, Mitsubishi, Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Opel, Ford, BMW, Mercedes-Benz). Deja, bet nepirksime patyrusių avarijas amerikietiškų automobilių, taip pat retų markių ir modelių automobilių (pavyzdžiui, Porsche, Lotus).
 • Galime iš Jūsų nupirkti senovinį automobilį labiausiai domina BMW ir Mercedes-Benz markių retro automobiliai.
 • Superkame užstatytus, įkeistus (su lizingu) automobilius tačiau siūloma kaina už tokius automobilius bus santykinai mažesnė.
 • Galime nupirkti neregistruotą/išregistruotą automobilį be registracijos dokumentų.
 • Perkame ne tik lengvuosius automobilius, bet taip pat motociklus, krovinines ir kitas motorines transporto priemones.
 •  

  KAIP BENDRAUJAME SU KLIENTAIS?:

   

  1. Telefonu visuomet stengiamės atsiliepti, o negalint to padaryti, perskambiname klientui per 10 min. Pokalbio telefonu metu (per 2-3 min.) galime įvertinti ir pateikti preliminarią automobilio pirkimo kainą.
  2. SMS nėra pats greičiausias ir tiksliausias būdas su mumis susisiekti, tačiau į SMS atsakome.
  3. Elektroniniu paštu (pasiūlymai) atsakome per maksimaliai  1 val.
  4. Automobilio įvertinimas (apžiūra) vietoje tai gali užtrukti apie 10-15 min.
  5. Automobilio dokumentų tvarkymas trunka apie 5-10 min.

   

   +370 635 44228, +370 621 00858


  SVARBI INFORMACIJA PARDUODANTIEMS AUTOMOBILĮ:

   

 • Parduodant automobilį, svarbu žinoti šias detales (Jūsų to klausime): automobilio markė ir modelis, metai, kuro tipas, techninės apžiūros galiojimo laikas, bendra automobilio kėbulo ir salono būklė, vieta kur reikės vykti automobilio apžiūrai ir paėmimui.
 • Kai pasakojate apie savo automobilį telefonu, pasakykite tiesą apie jo defektus ir tikrąją būklę, nemeluokite ir nepervertinkite savo automobilio - tai leis išvengti nesusipratimų bei kainų paklaidos (telefonu ir realybėje įvertinus automobilį).
 • Norėdami parduoti automobilį, turėkite su savimi automobilio dokumentus, asmens tapatybės dokumentą, patvirtinantį, kad esate automobilio savininkas.
 • Visuomet stengiamės pasiūlyti didesnę nei vidutinę rinkoje automobilio supirkimo kainą, nesant rimtos priežasties, nesiderame, nemažiname kainos.
 • Santykinai didesnę kainą galime pasiūlyti už vokiškus, japoniškus, prancūziškus automobilius, ypač Audi ir Volkswagen markių automobilius.


 •