Supirkėjams:
Pardavėjams:
Pasiūlyti auto Prisijungti

Automobilių supirkimas

+370 647 84228, +370 647 53809
Algirdo g., Vilnius
Aptarnaujama(-os) apskritis(-ys): Vilniaus;
Kategorijos
Automobilių supirkimas
Autolaužynas
Dėvėtų automobilių pardavimas
Darbo laikas
Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis
Šeštadienis
Sekmadienis
8:00
-
20:00
8:00
-
20:00
8:00
-
20:00
8:00
-
20:00
8:00
-
20:00
8:00
-
20:00
8:00
-
20:00

KOKIUS AUTOMOBILIUS MES SUPERKAME?:

 

  •          Lengvuosius automobilius superkame įvairius M1 klasės automobilius: mini automobilius, mažus ir kompaktinius automobilius, vidutinius ir didelius automobilius, mažus, vidutinius ir didelius visureigius, vienatūrius (minivenus), sportinius automobilius. Kitų motorinių transporto priemonių (mopedų, motociklų, triračių, keturračių, autobusų, krovininių automobilių, priekabų) nesuperkame.
  •          Pilnos komplektacijos automobilius nesuperkame automobilių dalimis ar tik jų detalių, jomis neprekiaujame.
  •          Kairiavairius automobilius superkame automobilius, kurie įprasti Lietuvoje (su vairu kairėje pusėje), neužsiimame angliškų (dešniavairių) automobilių supirkimu.
  •          Įvairių markių ir modelių automobilius superkame įvairius automobilius, tačiau už BMW ir Honda markių automobilius galime pasiūlyti santykinai didesnę kainą.
  •          Ne pačius naujausius ir brangiausius automobilius superkame automobilius, kurių vertė iki 4000 eurų.
  •          Senus automobilius - superkame automobilius, nepriklausomai nuo jų amžiaus tai gali būti ir visai senas automobilis (pvz. 1992 metų), tačiau jei jo būklė nebloga, galime pasiūlyti neblogą kainą.
  •          Nevažiuojančius automobilius (pvz. pasiūlytume 150 eur už nevažiuojantį 1992 m. Audi 80 B3 automobilį).
  •          Automobilius po avarijų superkame automobilius, patyrusius eismo įvykius (pvz. pasiūlytume iki 600 eur už 1996 m. Audi A6 C4 1.9d su daužta priekine dalimi (bamperiu, kapotu, lempomis), jei nenukentėjęs variklis).
  •          Retų markių automobilius superkame tokius automobilius kaip Dodge, Jaguar, SsangYong, Acura ir kt., kurie Lietuvoje nėra populiarūs.
  •          Senovinius (retro) automobilius.

 

KOKIĄ KAINĄ SIŪLOME UŽ AUTOMOBILĮ?:

 

Už naudotą automobilį, priklausomai nuo jo būklės ir kitų parametrų, galime pasiūlyti iki 1500 eur.

Preliminarią automobilio kainą galime pasakyti Jums ir telefonu. Tikslią kainą sužinosite mums atvykus, po automobilio apžiūros vietoje. Jei telefonu pateiksite daugiau informacijos apie automobilį, pasakysime gana tikslią automobilio kainą, kuri gali jau nebesikeisti ir po automobilio apžiūrėjimo.

Visuomet stengiamės automobilio pardavėjui pasiūlyti didžiausią įmanomą kainą už jo automobilį, tačiau jei automobilio būklė nėra gera (pavyzdžiui, jis nevažiuojantis ar sudaužytos/neveikiančios pagrindinės automobilio dalys), siūlome tokią kainą, kokią galime mokėti, priklausomai nuo automobilio kokybės.

Stengiamės automobilio savininkui viską paaiškinti ir argumentuoti, kodėl siūloma kaina yra tokia; kokie automobilio trūkumai, kuriuos reikėtų sutvarkyti, norint automobilį parduoti brangiau; patariame, kur suremontuoti automobilį kuo pigiau ir kokybiškiau.

 

 

KAIP GREITAI ATSAKOME KLIENTAMS:

 

Stengiamės iš karto atsiliepti telefonu. Jei negalime atsiliepti, kuo greičiau perskambiname.

Į klientų pasiteiravimus SMS dėl automobilių supirkimo taip pat atsakome.

Elektroninį paštą tikriname labai dažnai (beveik kas valandą), tad ir automobilio pirkimo pasiūlymą šiuo būdu gausite maksimaliai greitai.

 

 

 

KIEK TRUNKA AUTOMOBILIO APŽIŪRA IR DOKUMENTŲ TVARKYMAS?:

 

Automobilio apžiūra vietoje ir įvertinimas bei dokumentų sutvarkymas užtrunka iki 60 min. 

 

 

KOKIAME REGIONE DIRBAME?:

 

Vilniaus regionas ir šalia esantys miestai (70 km atstumu nuo Vilniaus): Molėtai, Ukmergė, Eišiškės, Elektrėnai,  Kaišiadorys, Šalčininkai, Širvintos,  Trakai ir kt.

 

 Mob. tel.:   +37064784228   +37064753809


Nori parduoti GREITAI ir už GERĄ kainą?

Pasiūlyk automobilį VISIEMS supirkėjams